2. edycja konferencji COWORKING NOW #2

Coworking Now czyli pierwsza i jedyna konferencja w Polsce o coworkingu już niedługo!  Dwudniowe święto coworkingu odbędzie się już 22-23 marca 2018 r. w biznesowym centrum Trójmiasta – Olivia Business Centre, a dokładniej w jednym z największych coworkingów w Polsce – O4 Coworking! To odpowiedni moment, żeby zarezerwować ten termin i przygotować się na ogromną dawkę wiedzy podczas drugiej edycji tej wyjątkowej konferencji. 

Podczas dwudniowej konferencji gościmy prelegentów z całego świata, którzy o coworkingu wiedzą wszystko. Ale na tym nie kończymy – przygotowaliśmy serię spotkań i warsztatów o komunikacji,
o zdobywaniu nowych źródeł finansowania, jak wykorzystać przestrzenie,
aby były bardziej atrakcyjne i by można by na nich zarobić,  czy o tym jak znaleźć i zainteresować sponsorów – wszystko prowadzone przez specjalistów w swojej dziedzinie! To jedyne takie spotkanie w Polsce, podczas którego dostępna jest tak ogromna dawka wiedzy od międzynarodowych, doświadczonych Praktyków.  

Dlaczego warto?

16 PRELEGENTÓW, 21 WARTOŚCIOWYCH PRELEKCJI! – i to wszystko w jednym miejscu, podczas dwudniowej konferencji!

BIZNES TO RELACJE - gościmy prelegentów z całego świata, którzy o coworkingu wiedzą wszystko, przyjadą tu przedstawiciele coworkingów z całej Polski – poznajmy się i stwórzmy razem coś większego!

OGROMNA DAWKA WIEDZY - przygotowaliśmy serię spotkań i warsztatów o komunikacji, zdobywaniu nowych źródeł finansowania, jak wykorzystać przestrzenie, by na nich zarobić, czy o tym jak znaleźć i zainteresować sponsorów – wszystko prowadzone przez specjalistów w swojej dziedzinie!

JEDYNE SPOTKANIE W POLSCE - podczas którego dostępna jest tak ogromna dawka wiedzy od polskich i międzynarodowych, doświadczonych Praktyków!

WDRAŻAJ SPRAWDZONE POMYSŁY ze świata w swoim mieście, dając lokalnym przedsiębiorcom i mieszkańcom możliwość rozwoju!

ATMOSFERA - wspólne spędzenie czasu nad morzem, impreza wieczorna  - podobno najlepsze biznesy powstają przy lampce wina!

TOP EVENT  – Według Deskmag.com - największego na świecie portalu o coworkingu – Coworking Now jest jedną z najważniejszych, światowych konferencji 2018   – musisz tu być! 

O co w tym wszystkim chodzi?

  • na świecie jest w tej chwili prawie 14 tysięcy coworkingów!
  • Ponad MILION ludzi całego globu wybrało ten właśnie styl pracy!
  • Coworking jest przyszłością firm!
  • Coworking to przestrzeń gdzie firmy z różnych światów spotykają się w jednym miejscu, stając się dla siebie partnerem, inwestorem, ambasadorem lub mentorem – tu liczy się współpraca!
  • Coworking to nie biuro – to styl życia! :)

Jak to mówią: „W pojedynkę zajdziemy szybciej, ale z partnerem dalej!” – w ten sposób tworzą się największe biznesy świata!

Więcej informacji: 

  • www: www.coworkingnow.eu
  • https://www.facebook.com/events/319943445155702/