Budowanie wizerunku firmy na rynku to trudne i czasochłonne zadanie, które jednak przynosi wymierne korzyści. Gdy klienci zaczną kojarzyć daną markę z rzetelnością, prestiżem i wysoką jakością oferowanych usług czy produktów, jej logo, nazwa czy hasło będą stanowić wystarczającą zachętę do ponownych zakupów. Dlatego świetnym sposobem budowania wizerunku są gadżety z nadrukiem, takie jak filiżanki reklamowe. Zobacz, dlaczego warto wybrać akurat filiżanki do reklamowania swojej firmy.

Wiele firm daje klientom lub kontrahentom drobne upominki ze swoim logo czy nazwą firmy - długopisy, breloczki, magnesy. Jednak tego typu drobne gadżety zwykle gubią się w tłumie innych, a nadrukowana na nich reklama pozostaje niezauważona. Dlatego warto zainwestować w bardziej trwały i elegancki nośnik reklamy, jakim mogą być filiżanki reklamowe. Sprawdź, jak pomagają w budowaniu wizerunku marki i na co zwrócić uwagę!

Jak wykorzystać filiżanki z nadrukiem do reklamowania marki?

Filiżanki, z których klienci lub kontrahenci lubią popijać poranne espresso lub popołudniową herbatę, to prosty i elegancki sposób na budowanie wizerunku marki. Umieszczone na filiżankach reklamowych logo, nazwa czy hasło firmy łatwiej zapada w pamięć, a na dodatek stanowi niebanalną ozdobę dla filiżanek w różnych kształtach i kolorach oferowanych przez firmę videodruk.pl. Czy warto dawać filiżanki reklamowe w prezencie dobrym klientom lub stałym kontrahentom?

Oczywiście pojedynczą filiżankę ze spodkiem lub nawet cały zestaw filiżanek można wręczyć w podziękowaniu za większe zakupy lub jako upominek dla nowych kontrahentów na przykład podczas targów branżowych. Jednak już samo zaserwowanie cappuccino lub americano w takiej filiżance z logo potencjalnym klientom podczas targów, spotkania handlowego czy zakupów będzie stanowić zapewnienie o rzetelności i rozpoznawalności marki, co może mieć pozytywny wpływ na dalsze relacje biznesowe. Dobrze wygląda także używanie filiżanek reklamowych przez pracowników w firmie.

Poznaj inne eko gadżety reklamowe!

Filiżanki reklamowe - na co zwrócić uwagę?

Wybór dostępnych w sklepie videodruk.pl filiżanek reklamowych jest ogromny, dlatego warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę, wybierając konkretny wzór i kolor do stworzenia reklamy. Oczywiście klasycznym wyborem będą białe filiżanki, ale równie dobrą propozycją będą filiżanki w kolorach związanych z firmą. Można zdecydować się na umieszczenie logo lub nazwy marki z jednej strony filiżanki, z dwóch stron lub dookoła. Skoro takie filiżanki reklamowe mają stanowić symbol rzetelności firmy, same muszą także być produktami wysokiej jakości. Dlatego warto wybrać właśnie zestaw filiżanek z nadrukiem wykonanym przez videodruk.pl, aby mieć pewność trwałości zarówno samej ceramiki, jak i naniesionego na nią logo. Wydruki naniesione na filiżanki metodą kalkomanii ceramicznej bardzo dobrze prezentują się wizualnie i wyglądają jak nowe przez długi czas. Tylko tak prezentujące się filiżanki będą stanowić godną reprezentację wizerunku firmy.

Artykuł sponsorowany