Konferencja EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie 

Serdecznie zapraszamy już 27 marca na kolejną edycję konferencji „EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie”. Odbędzie się ona w Łodzi w Hotelu Ambasador Premium – udział oczywiście jest w pełni bezpłatny!

Konferencja poświęcona jest technologiom usprawniającym zarządzanie, obieg informacji oraz digitalizację dokumentacji. Zachęcamy do udziału wszystkie osoby, które są zainteresowane rozwiązaniami i narzędziami do uproszczenia zarządzania każdym przedsiębiorstwem, bez względu na jego wielkość i branżę.

Podczas konferencji można dowiedzieć się m.in.:

  • Czym różni się obieg tradycyjny od elektronicznego?
  • Co może zyskać przedsiębiorstwo usprawniając obieg informacji? 
  • Jaki system IT będzie najodpowiedniejszy dla danej firmy? 
  • Czy pełna digitalizacja dokumentów jest w ogóle możliwa?

W trakcie spotkania odbędą się prelekcje prowadzone przez Ekspertów, a przedstawiciele wiodących firm informatycznych zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji. Na tej edycji do Partnerów konferencji dołączyły już takie firmy jak: Shodann, ELO Digital Office, BeOne, Komputronik Biznes i Samsung.

Wybrane prelekcje:

  • Ochrona danych osobowych według RODO a obieg dokumentów w organizacji (Marlena Sakowska-Baryła i Magdalena Czaplińska z Sakowska-Baryła, Czaplińska Kancelarii Radców Prawnych Spółka Partnerska) 
  • Jak radzić sobie z reakcjami ludzi w czasie wdrożenia EOIF? (Wiesław Grabowski ze Szkoły Zarządzania Zmianą) 
  • Firmowa platforma Opensource do zarządzania dokumentami i procesami – wdrożenia Alfresco i Activiti (Marcin Makowski z BeOne) 
  • ELO ECM Suite 10 – System do zarządzania dokumentami, archiwizowania i obiegu dokumentów (Elke Schonemann z ELO Digital Office)

* Kolejne tematy już wkrótce...

Cały czas uzupełniamy informacje na stronie internetowej wydarzenia i będą pojawiać się nowi Wystawcy, tematy prelekcji i inne notyfikacje.

 

Więcej informacji i formularz bezpłatnej rejestracji na stronie: http://gigacon.org/event/eoif_lodz_18/