Konferencja Retail Challenge Poland 2020 - Warszawa | 11-12 września 2019

Pierwsza edycja Forum Retail Challenge to odpowiedź na wyzwania jakie stoją przed branżą handlową w najbliższych latach. Z udziałem kilkudziesięciu inspiratorów wyznaczymy kierunki rozwoju sektora.

W dniach 11-12 września 2019 roku w Warszawie odbędzie się Forum Retail Challenge Poland 2020 – kompleksowa konferencja skupiająca się na dostarczeniu inspiracji i skutecznych rozwiązań dyrektorom i managerom branży handlowej. W programie aż 10 specjalistycznych sesji tematycznych znajduje się także dwudniowa konferencja dedykowana HR: People in retail

Dlaczego warto? 

Uczestnicy Forum dowiedzą się między innymi jak zbudować wspólny kontekst dla 14 tysięcy zróżnicowanych pracowników, tworzyć długofalowe relacje z pracownikami czy implementować systemy HR-owe do obsługi miękkich procesów.

Podczas dyskusji, przedstawiciele kadry zarządzającej będą rozmawiali o tym jak stworzyć wspólną płaszczyznę wartości dla zróżnicowanych organizacji i zadbać o lojalność pracowników.

Retail Challenge Poland

Kogo spotkamy?

Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele firm: Żabka, Komputronik, Carrefour Polska, Amrest, Decathlon, Unilever czy Grupy Żywiec.  Swój udział potwierdziło łącznie ponad stu inspiratorów i ponad siedemdziesiąt sieci handlowych.

W programie jest także sesja plenarna oraz networking. Retail Challenge Poland 2020 to spotkanie branżowe, którego nie możesz ominąć!

Szczegóły i wejściówki dostępne na stronie: www.retailchallengepoland.pl