Firma Roku/ Produkt Roku 2019

Trwa nabór do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Krajowej Firma Roku oraz Produkt Roku. Misją Programu jest promocja przedsiębiorstw, które mają znaczący wkład w rozwój polskiej gospodarki, cieszące się uznaniem wśród klientów, będące wzorem rzetelności i jakości.

Firma Roku/ Produkt Roku 2019

Program kierowany jest do firm wszystkich gałęzi gospodarki. Certyfikaty Firma Roku i Produkt Roku cieszą się popularnością w wielu branżach produkcyjnych, dystrybucyjnych jak i usługowych.

CK zajmuje się wspieraniem przedsiębiorców, szczególnie małych i średnich firm, w realizacji potrzeb związanych z budowaniem świadomości marki i wyróżnieniem na tle konkurencji.  

Firmy mogą zgłaszać się samodzielnie do Programu lub poprzez otrzymanie Nominacji z ramienia Kapituły CK. – Często jako pierwsi dostrzegamy potencjał w małych firmach i niewielkich markach, które dzięki naszemu wsparciu marketingowemu stają się liderami w regionie lub swojej grupie docelowej – mówi Marcin Andrzejewski, Dyrektor Programowy CK.

W procesie weryfikacji przeprowadzane są m.i n. badania  marketingowo- wizerunkowe, ankiety, monitoring opinii konsumentów, a w niektórych wypadkach wizytacje firm – Laureatami Programu zostają podmioty, które świadczą najwyższej jakości usługi w swojej kategorii, zapewniają profesjonalną obsługę, cieszą się renomą i zaufaniem wśród klientów oraz partnerów biznesowych – wyjaśnia Marcin Andrzejewski.  

Przystąpienie do Programu daje liczne korzyści. Laureaci otrzymują Certyfikat jakości, statuetkę oraz licencję upoważniającą do posługiwania się rozpoznawalnym Godłem promocyjnym.  Jest to skuteczne narzędzie PR-owe i marketingowe, budujące pozytywny wizerunek firmy, dające przewagę w rozmowach handlowych, zwiększające zainteresowanie ofertą oraz uwiarygadniające pozycję firmy w relacjach biznesowych.  Nagrodzone podmioty otrzymują również roczny pakiet promocyjny od Organizatora, w postaci wsparcia medialnego i marketingowego.

  • Godło Firma Roku i Produkt Roku to potwierdzenie wiarygodności i jakości, ale też wzmocnienie rozpoznawalności i zaufania do marki, które, jak pokazują doświadczenia naszych laureatów, przekłada się na większa sprzedaż  – mówi Marcin Andrzejewski.

Do Programu firmy mogę się zgłaszać w następujących kategoriach:

Firma Roku 2019

Produkt Roku 2019

Jeśli chcesz, by Twój biznes rozwijał się szybciej i efektywniej, jeśli chcesz zyskać przewagę nad konkurencją i mocniejszą pozycję w rozmowach handlowych – zgłoś się jeszcze dziś!

Nabór do Programu trwa do 7 czerwca

Finał programu 27 czerwca w Polskiej Agencji Prasowej S.A. Podczas konferencji poznamy laureatów oraz wręczymy statuetki nagrodzonym firmom.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z informacjami na stronie internetowej programu.

Kontakt w sprawie Programu:

Przemysław Szulczewski

Koordynator Programowy
tel: +48 662 247 049
tel: +48 784 502 552
p.szulczewski@certyfikacjakrajowa.org.pl