Zakłady bukmacherskie online cały czas się rozwijają. To sprawia, że w branży bukmacherskiej poszukiwani są różnorodni pracownicy. Aktualnie większość przychodów dają bukmacherom kanały internetowe, co wiąże się z rozwojem technologii. Zakłady tego typu działające online są znacznie wygodniejsze i łatwiej dostępne. Poza tym, bukmacherzy cały czas dbają o atrakcje dla swoich klientów. Nic więc dziwnego, że liczba punktów stacjonarnych zaczyna się zmniejszać. Ilu pracowników rekrutują zakłady bukmacherskie online? O czym warto wiedzieć? 

Zakłady bukmacherskie online

Ilu pracowników rekrutują takie zakłady? Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Rynek pracy cały czas się zmienia, a specjaliści są potrzebni także w bukmacherskiej branży. Każdy z bukmacherów działa w innym środowisku, dlatego zatrudniane są osoby na wielu stanowiskach. Wiele zależy od uwarunkowań firmy. Pamiętajmy o tym, że istnieją wspólne cechy, które dotyczą tej branży. 

Zakłady bukmacherskie online często potrzebują wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy zajmą się oceną ryzyka i analizą finansową. Chodzi tutaj o odds compilerów, specjalistów ds. przygotowywania kursów na bukmacherskie wydarzenia, czy też oddsamkerów. Kursowe oferty są tworzone przez komputerowe systemy, jednak cały dział musi zająć się zarządzaniem ofertą. Dynamiczna branża stawia na zarządzanie ryzykiem, co wymaga zatrudnienia specjalistów z wiedzą i doświadczeniem. Firmy zatrudniają z pewnością analityków, którzy sprawdzają graczy internetowych, wyłapują niedozwolone praktyki i ustalają limity stawek dla danych zakładów. 

Miejsca pracy

Poza wspomnianymi miejscami pracy, zakłady bukmacherskie online rekrutują często pracowników do działu obsługi klienta. Ma ona za zadanie odpowiadać za bezpośredni kontakt z klientem i zadaniową obsługę. Aktualnie bukmacherzy dają możliwość skorzystania z kilku kanałów kontaktu — czat na żywo, wiadomości e-mail, infolinia itp. Pamiętajmy o tym, że operatorzy niejednokrotnie zapewniają pomoc konsultantów przez całą dobę. 

Zakłady bukmacherskie online zatrudniają pracowników do reklamy i marketingu. Możliwości reklamowe są tutaj ograniczone, dlatego praca w tym dziale wymaga kwalifikacji. Specjaliści opracowują akcje promocyjne, działania SEO, prowadzą blogi firmowe, czy też tworzą kampanie marketingowe. Nie zapominajmy o szeroko rozumianym dziale UT. Systemy IT są podstawą w funkcjonowaniu bukmacherów. Każdy bukmacher zatrudnia cały zespół specjalistów, którzy czuwają nad aplikacjami mobilnymi, usprawniają system i rozwiązują techniczne problemy. 

Ciekawe rozwiązania

Okazuje się, że rynek pracy w branży bukmacherskiej nie kończy się na powyższych propozycjach. Każdy zakład bukmacherski online zatrudnia także asystentów prawnych, księgowych, menadżerów HR, analityków danych, czy też pracowników obsługi biurowej. Lista zakładów w naszym kraju cały czas się zwiększa, dlatego możemy liczyć na wiele miejsc pracy. Rekrutowani są pracownicy z wieloma kwalifikacjami i umiejętnościami. 

Sprawdź informacje sportowe na stronie Betfan. Znajdziesz tam wiadomości dotyczące piłki nożnej i nie tylko!

W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione i wiąże się z konsekwencjami narażenia się na kary pieniężne i odpowiedzialność karną. Zakłady można obstawiać wyłącznie u operatorów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Hazard uzależnia i nie należy czynić z niego sposobu na życie.

Betfan to legalny polski bukmacher internetowy. Zakłady wzajemne urządzane przez spółkę BetFan sp. z o.o. przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.betfan.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia DNIA 29 PAŹDZIERNIKA 2018 R. NR PS4.6831.3.2018.

Artykuł sponsorowany