Bezpłatna konferencja „IT w Przemyśle GigaCon” – 16.11.2017, Kraków

Miło nam poinformować, że już 16 listopada w Krakowie odbędzie się konferencja „IT w Przemyśle”, która dotyczy nowych technologii i rozwiązań IT dla rozmaitego typu i różnej wielkości przedsiębiorstw przemysłowych.

W trakcie organizowanego wydarzenia zostaną wskazane rozwiązania i przytoczone konkretne studia przypadków, które mogą pomóc Państwu dobrać technologie potrzebne akurat w Państwa Firmie.

Swój udział potwierdziły już takie firmy jak: Komputronik Biznes, Samsung, LOG Systems, Oracle, Arrow, A+C Systems oraz APR System.

Wybrane prelekcje:
* Świadomy człowiek bezpieczna maszyna wydajny proces czyli wyzwania cyberbezpieczeństwa w czasach Przemysłu 4.0 (Marek Damaszek - TAURON Polska Energia SA)
* Gotowe rozwiązanie wspierające wdrożenie RODO (Grzegorz Filarowski, LOG Systems)
* Pułapki projektów IT (Krzysztof Daniel - Leading Edge Forum)
* Jak uregulować odpowiedzialność dostawcy IT w umowach na wdrożenie systemów i na świadczenie usług IT (radca prawny Łukasz Wieczorek - Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p.)
* Nowoczesna komunikacja wizualna w przemyśle i BHP (Komputronik Biznes)
* RODOwity polski system – Statlook – Przemyślane Zarządzanie w Przemyśle (bezpieczeństwo danych osobowych, sprzęt, oprogramowanie i użytkownicy) (Piotr Kubiak - A+C Systems)
* Wdrożenie systemu do zarządzania projektami w firmie produkcyjnej – studium przypadku (Piotr Such, APR System)
*  Oracle Cloud – ewolucja technologii światowego lidera IT (Bartosz Wróblewski, Oracle Polska)
* Kolejne tematy już wkrótce…

Informacje o tematach prelekcji i wystawcach będą dodawane na bieżąco, zatem zachęcamy do śledzenia szczegółów na stronie konferencji. 

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny! Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie głównej konferencji.