EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie

Miło nam poinformować, że już 24 października w Łodzi odbędzie się kolejna edycja konferencji „EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie”.

Podczas konferencji można dowiedzieć się m.in.:
* Co może zyskać Twoje przedsiębiorstwo usprawniając obieg informacji? 
* Jaki system IT będzie najodpowiedniejszy dla Twojej firmy? 
* Czy pełna digitalizacja dokumentów jest w ogóle możliwa?

Zapraszamy do całkowicie bezpłatnego udziału wszystkie osoby zainteresowane nowoczesnymi rozwiązaniami do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.

Podczas spotkania przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji. W tym roku będą z nami m.in. firmy BeOne, Elliteq, Astrafox, Xsystem, Connect Distibution i Mikrofilm-Service (autor portalu skanowanie.pl), aczkolwiek cały czas uzupełniamy informacje na stronie internetowej wydarzenia i będą pojawiać się nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne notyfikacje.

Tematy prelekcji:
* Wykorzystanie podpisu elektronicznego w praktyce firmowej – ujęcie prawne (Olga Zinkiewicz i Tomasz Będźmirowski, Brief&Case Kancelaria Radców Prawnych Będźmirowski Zinkiewicz i Partnerzy)
* Jak wdrażając proces uniknąć SPAZM’u? (Wiesław Grabowski, Szkoła Zarządzania Zmianą)

* „Nie da się”, „Robimy tak od zawsze”, czyli doświadczenia z wdrożenia Elektronicznego Obiegu Dokumentów w Banku Spółdzielczym w Sztumie (Tomasz Leszczyński, Bank Spółdzielczy w Sztumie)
* Transfer plików wewnątrz i na zewnątrz organizacji – kiedy może być niebezpieczny? (Marta Zborowska, CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o.)
* Przetarte szlaki w ECM – czego nauczą Cię wdrożenia innych (Adam Wolny, elliteq)

* Alfresco, Activiti w Polsce i na świecie (Marcin Makowski, BeOne)
* Obieg faktur od skanowania do raportowania (Przemysław Sołdacki, Astrafox)
* Kolejne tematy już wkrótce...

Rejestracja jest już otwarta, zatem serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie głównej wydarzenia.