Konferencja Cloud Computing GigaCon

Miło nam poinformować, że już 29 maja w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji „Cloud Computing GigaCon”.

Rozwiązania w chmurze cieszą się coraz większym zainteresowaniem, ale także i zaufaniem.  Cały czas zwiększa się liczba użytkowników, którzy odkryli zalety chmury: optymalizację kosztów, szybkość wdrożenia i elastyczność rozwiązań IT.

Niezależnie od tego czy są już Państwo użytkownikami rozwiązań opartych na cloud computingu czy jeszcze się Państwo do nich nie przekonali, zapraszamy serdecznie do całkowicie bezpłatnego udziału w konferencji. Postaramy się pokazać, że model chmury obliczeniowej może być bardzo przydatny w codziennej pracy, jak wykorzystać w pełni oferowane nam narzędzia i przede wszystkim jak zapewnić bezpieczeństwo chmury (również pod względem regulacji prawnych).

Będzie to wspaniała okazja do wysłuchania prelekcji doświadczonych Ekspertów, podczas których wskazane zostaną rozwiązania i przytoczone konkretne studia przypadków, które mogą pomóc Państwu dobrać technologie potrzebne akurat w Państwa Firmie.

W agendzie pojawiły się już pierwsze tematy:
* Zapewnienie business continuity przy wykorzystaniu chmury publicznej Microsoft Azure (Sławomir Stanek, PEPCO POLAND)
* Rozwiązania hybrydowe, czyli korzyści płynące z połączenia własnego data center z rozwiązaniami oferowanymi przez chmury komercyjne (GRUPA INTERIA.PL)
* RODO i cyberbezpieczeństwo w Cloud Computing (Paweł Gruszecki, Kancelaria Kochański Zięba i Partnerzy)
* Kolejne tematy już wkrótce...

Co więcej zaprezentowany zostanie przegląd technologii chmurowych - przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania. W tej edycji swój udział potwierdziły już takie firmy jak: Konica Minolta, Nuvias, Riverbed, Oktawave.

Cały czas jednak uzupełniamy szczegóły wydarzenia. Informacje o nowych tematach prelekcji i wystawcach będą dodawane na bieżąco, zatem zachęcamy do śledzenia strony konferencji. 

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, aczkolwiek jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie konferencji.