Księgowość online, program do faktur, zarządzanie kontaktami, kadry i analizy w jednym miejscu? Odpowiedź: wfirma.pl. To proste i nowoczesne narzędzie zarządzania firmą.
 
Nowoczesne technologie i rozwiązania informatyczne z powodzeniem znajdują zastosowanie. Serwis wfirma.pl dostarcza użytkownikom narzędzia finansowo-księgowe ułatwiające zarządzanie własnym biznesem on-line. Wortal dedykowany mikro i małym przedsiębiorstwo, poprzez popularyzowanie i udostępnianie w znacznej mierze bezpłatnych aplikacji, wspomaga prowadzenie własnego biznesu. Można w nim znaleźć tak egzotyczne dokumenty sprzedaży jak faktura marża, faktura zaliczkowa, faktura końcowa

Fakturowanie i księgowość w zasięgu ręki - wfirma

Platforma wfirma.pl wychodząc naprzeciw potrzebom mikro i małych przedsiębiorstw, dostarcza darmowy program do faktur, umożliwiający wystawienie wszystkich wersji faktur istniejących na rynku w różnych językach. Użytkownik może umieścić na nich logo własnego przedsiębiorstwa i kwalifikowany podpis elektroniczny oraz w szybki i wygodny sposób przesłać mailowo swojemu klientowi. wykorzystanie schematów księgowych pozwala na samodzielne prowadzenie księgowości firmy online. Ułatwia m.in.prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów, rejestr zakupu i sprzedaży VAT, ewidencję środków trwałych. Ponadto, system samodzielnie wylicza i generuje należne zobowiązania podatkowe a nieustannie aktualizowane oprogramowanie pozostaje zgodne z wciąż zmieniającymi się przepisami prawa podatkowego. Szkoda tylko że brakuje takiej rzeczy jak faktura RR CRM, analizy i kadry pod kontrolą Dodatkową funkcjonalnością narzędzia jest moduł zarządzania kontaktami - umożliwiający kontrolę i uporządkowanie wszelkich kontaktów z klientami. Co więcej, pozwala na prowadzenie terminarza i rejestrowanie wydarzeń związanych z firmą. Za pomocą modułu Analizy przedsiębiorca nieustannie może śledzić stan finansowy firmy, jej dochody, wydatki oraz występujące tendencje. umowy zlecenia, Umowy o pracę, umowy o dzieło z kalkulatorami, rachunki i listy płac tworzą moduł Kadry, który usprawnia funkcjonalność serwisu. Co więcej, użytkownicy mogą korzystać z Pomocy Technicznej przez telefon, e-mail, nr Gadu-Gadu czy Skype oraz Forum Ekspertów. Wortal łączy w sobie księgowość, program do fakturowania i CRM, gwarantując komfort i profesjonalizm w zarządzaniu firmą.