Dołącz do społeczności DevOps!

Już 25 kwietnia odbędzie się czwarta edycja kultowej międzynarodowej konferencji DevOpsDays Kraków w krakowskim hotelu Qubus.

DevOpsDays Kraków 2023 to jedyne w swoim rodzaju międzynarodowe wydarzenie DevOps, na którym można spotkać entuzjastów DevOps. W tym roku będziesz miał okazję uczestniczyć w konferencji na wysokim poziomie, oraz warsztatach prezentowanych zawsze przez wybitnych członków społeczności DevOps. Oczywiście nie zabraknie też niezapomnianych Open Space'ów i Ignite Talks.

Dlaczego powinieneś dołączyć?

Konferencja będzie doskonałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu DevOps, uczenia się od najlepszych specjalistów z całej Europy, networkingu i zdobycia cennych kontaktów biznesowych. Możecie spodziewać się solidnej dawki wiedzy, technicznych tematów i praktycznych case’ów!

Agenda konferencji zapowiada się niezwykle obiecująco. Na DevOpsDays Kraków swoje prelekcje zaprezentują specjaliści z całego świata między innymi:

  • Rafał Bigaj - A better approach for orchestrating tasks with Tekton Pipelines,
  • Hanna Novikava - DevOps tools for QA,
  • Karol Przystalski - Managing ML models made properly,
  • Kerim Satirli - Level up your Infrastructure Skills with your own Compute Cluster,
  • Matt Simons - SLAs, SLIs, SLOs: Demystifying Reliability Metrics,
  • Krzysztof Skitek - How Service Level Objectives make my life easier.

Pełną listę prelegentów znajdziecie na stronie.

Po konferencji standardowo czeka Was After Party, podczas którego będziecie mogli osobiście poznać prelegentów i ekspertów i zadać im nurtujące Was pytania.

Dołącz do grona uczestników ze zniżką!

Specjalnie dla naszych czytelników organizator przygotował kod promocyjny, który uprawnia do 15% zniżki - wystarczy podczas rejestracji podać hasło - ALTERWEB15.

Więcej informacji o DevOpsDays Kraków TUTAJ.