Konferencja Blockchain i Finanse 

17 stycznia 2020 | Warszawa

Już w najbliższy piątek, 17 stycznia 2020 w centrum konferencyjnym MsMermaid Center at The Tides (ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa) odbędzie się niezwykłe wydarzenie, które połączy ze sobą osoby ze świata finansów, kryptowalut oraz Blockchain. Konferencja Blockchain i Finanse skierowana jest do osób działających w tych branżach oraz szerokiego grona entuzjastów szukających informacji z tych dynamicznie rozwijających się obszarów. Blockchain, kryptowaluty i finanse to branże, które w znacznym stopniu się przenikają, a ta konferencja stworzy platformę do dyskusji, wymiany doświadczeń, eksploracji nowych technologii oraz zdobywania kontaktów biznesowych. 

Jak zapowiadają organizatorzy, przestrzeń konferencji podzielona będzie na dwie sceny tematyczne – Finansową oraz Blockchain. Pozwala to na indywidualny dobór uczestnictwa w prelekcjach dla każdej osoby na wydarzeniu.

Swój udział w konferencji, jako prelegenci potwierdzili m.in.: Rafał Zaorski, Łukasz Zgiep (Beesfund), Andrzej Sadowski i Andrzej Laskowski (Centrum im. Adama Smitha),  Bolesław Wójtowicz (Bogaty.man), Arkadiusz Sieroń (Instytut Misesa), Sławomir Muturi (fridomia.pl), Przemysław Słomski (slomski.us), Krzysztof Wojczal (krzysztofwojczal.pl), Joanna Sikorska (Art Division) czy Roman Zaborowski. Poruszane przez nich tematy będą dotyczyć wolności finansowej, sposobów inwestowania, nieruchomości, sztuki, prawa oraz geopolityki. Wszyscy wyżej wymienieni będą mieli swoje wystąpienia na scenie Finanse.

Na scenie Blockchain wystąpią z kolei: Krzysztof Piech, Piotr Rutkowski (Ministerstwo Cyfryzacji), Marek Kirejczyk (ETH Works), Piotr Włodarek, Jacek Czarnecki (MakerDAO), Tomasz Drwięga (ETH Parity), Artur Kuczmowski (Kancelaria Thompson&Stein), Adam Betka (Bithub.pl), Szymon Słodczyk (Value), Kajetan Komar-Komorowski (Lex Secure), Jacek Trzmiel (Coinfirm) czy Tomasz Waszczyk. Zakres poruszanych tematów na tej scenie będzie równie szeroki. Tematy wystąpień będą dotyczyć rozwiązań technicznych, sposobów inwestowania, analizy kryptowalut czy zagadnień prawnych związanych z Blockchain i kryptowalutami.

Poza przygotowanymi prezentacjami, na każdej ze scen odbędą się także po 3 panele dyskusyjne z branżowymi specjalistami. Pełna lista prelegentów, dyskutantów, ich sylwetki oraz tematy, jakie będą poruszać, znajdują się na stronie konferencji - https://kbif.pl/.

Po części konferencyjnej będzie miała miejsce gala rozdania nagród Nexus 2019. Nagrody branżowe – Nexusy (ang. ogniwa), zostały tak opracowane, aby symbolizować dokonania zarówno osób, jak i całych zespołów pracujących na rzecz adopcji nowych technologii w Polsce. W tym roku zostaną również przyznane dodatkowe nagrody dla najlepszych wystąpień z poszczególnych scen. Łącznie zostanie przyznanych 13 statuetek. Nagrody Nexus zostaną rozdane już po raz drugi. Rok temu ich wręczenie miało miejsce podczas konferencji z okazji 10 lat Bitcoina. Galę rozdania nagród Nexus 2019 uświetni występ satyryka Andrzeja Poniedzielskiego. Przebieg całej ceremonii będzie można śledzić live na kanale Youtube portalu Bithub.pl. 

konferencja blockchain i finanse

Bilety na konferencję Blockchain i Finanse są dostępne w sprzedaży, w kilku wariantach cenowych. Bilet normalny upoważnia nas do wejścia na konferencję, uczestnictwo w prelekcjach i panelach dyskusyjnych. Jest też możliwość kupić bilet normalny rozszerzony o uczestnictwo w gali rozdania nagród Nexus 2019 wraz z występem kabaretowym. Trzecim rodzajem biletów są bilety VIP. W ich cenie poza uczestnictwem w konferencji mamy zapewniony dostęp do strefy VIP, a w niej poczęstunek, całodzienny catering VIP, spotkania z prelegentami oraz zarezerwowane miejsca w pierwszych rzędach podczas gali Nexus 2019 oraz na występie kabaretowym. Bilety na Konferencję można kupić już od 200 zł netto. Sprzedaż biletów realizowana jest w  sklepie FlyingAtom shop.

Realizacja Konferencji Blockchain i Finanse możliwa jest dzięki wsparciu partnerów oraz sponsorów. Wśród nich znajdziemy zarówno polskie, jak i międzynarodowe projekty. Za organizacją wydarzenia stoi zespół portalu Bithub.pl, a wsparli go m.in.: FlyingAtom, Value, Lex Secure, Ledger, Arbitrans, Beesfund, kancelaria Thompson&Stein, Coldbit Steel, SecuX czy zarobmy.se.

Szczegółowe informacje o konferencji, prelegentach, gali Nexus 2019 oraz cenach biletów znajdują się na stronie wydarzenia: https://kbif.pl/.

Do zobaczenia 17 stycznia w Warszawie!