Stań się częścią międzynarodowej społeczności, która profesjonalizuje biznes i wzmacnia rodzinę!

VII Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych już 16-17 marca 2020 w Poznaniu. To kolejna edycja wyjątkowego spotkania rodzin biznesowych z Polski i zagranicy. Instytut Biznesu Rodzinnego profesjonalizując przedsiębiorczość rodzinną przez dwa dni skupia się na organizacji unikatowego wydarzenia będącego platformą wymiany wiedzy, doświadczeń i integracji środowiska firm rodzinnych.

Podczas Kongresu na uczestników czeka 50 panelistów, 9 paneli dyskusyjnych i 10 kreatywnych warsztatów. Wśród prelegentów na scenie pojawią się Właściciele podziwianych firm rodzinnych z Polski i zagranicy, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami, podpowiadają, jak radzić sobie z wyzwaniami przedsiębiorczości rodzinnej i jak budować długowieczne firmy, dbając o dobre relacje w rodzinie. W tym roku na scenie pojawi się m.in. Carl Elsener Junior CEO Victorinox AG, prof. Alfredo De Massis
Director of the Unibz Centre for Family Business Management, prof. Maciej Stradomski CMT Advisory oraz dr Adrianna Lewandowska Prezes Instytutu Biznesu Rodzinnego.

Wśród poruszanych tematów pojawią się zagadnienia związane z komunikacja międzypokoleniowa w firmach rodzinnych, ładem rodzinnym, planowaniem i wdrażaniem procesu sukcesji, zarządzaniem przedsiębiorstwem rodzinnym i strategią jego rozwoju, a także konstytucją w firmie rodzinnej. To dawka solidnej i praktycznej wiedzy, która przyda się każdej osobie troszczącej się o rozwój i przyszłości rodzinnego biznesu. Dołączając do uczestników VII edycji Kongresu dowiadujesz się, jak zadbać o długowieczne struktury rodzinności firmy!

Kreatywne warsztaty z praktykami to czas, który przyczyni się do poszerzenia kompetencji uczestników wydarzenia w zakresie efektywnego zarzadzania przedsiębiorstwem. Korzystając z wiedzy ekspertów odkryjemy nowoczesne metody kompleksowego zarządzania firmą rodzinną na wielu płaszczyznach.

Panele dyskusyjne to okazja do wymiany wzajemnych spostrzeżeń, dylematów i rozwiązań. Przyjdź i stań twarzą w twarz z najczęściej pojawiającymi się wyzwaniami w prowadzeniu przedsiębiorstw rodzinnych. Porozmawiaj z innymi przedsiębiorcami i poznaj ich punkt widzenia oraz receptę na sukces. Dowiedz się, jak skutecznie łączyć rodzinność z biznesem budując silną, długowieczną markę. Na uczestników czeka, aż 9 paneli dyskusyjnych podczas których zostaną podjęte rozważania nad rozmaitymi aspektami codzienności właścicieli firm rodzinnych i członków rodzin biznesowych. Warto przyjść i posłuchać z czym zmagają się przedsiębiorstwa z Polski i zagranicy.

Zapewnij sobie miejsce i nie czekaj do ostatniej chwili. Rejestracja uczestników VII edycji Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych już trwa. Stań się członkiem międzynarodowej społeczności, zyskaj wiedzę i relacje, które pomogą Ci budować silną i długowieczną firmę rodzinną.
Zapisy: www.kongresfirmrodzinnych.pl