Już za niecałe dwa tygodnie Stadion Wrocław stanie się miejscem, w którym realizować się będzie prognoza sprzyjająca znalezieniu wymarzonej pracy. Z jednej strony blisko 100 najlepszych pracodawców Dolnego Śląska, z drugiej kilka tysięcy uczestników. Efektem takiego połączenia może być... kolejna udana edycja największego wydarzenia rekrutacyjnego we Wrocławiu. Dodatkowo na stadionie zorganizowane zostaną bezpłatne szkolenia oraz inspirujące prelekcje. Ze względu na ogromne zainteresowanie Career EXPO trwać będzie dwa dni – 22 i 23 października.

Każdy uczestnik, bez względu na swoje doświadczenie zawodowe, znajdzie coś dla siebie. To jeden z największych wyróżników Career EXPO, które dedykowane jest zarówno osobom szukającym swojej pierwszej pracy, jak i specjalistom z wieloletnim stażem. Od tej edycji organizator zdecydował się na poszerzenie targów pracy Career EXPO o dodatkowy dzień. Wtorek (22 października) zaplanowany został głównie z myślą o studentach, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy. Tego dnia targi trwać będą od 10:00 do 16:00. 

Środa (23 października) to czas dla doświadczonych specjalistów, którzy szukają zmiany na lepsze. Z myślą o nich targi startują tego dnia o godzinie 15:00 i trwać będą do 21:00. Dzięki temu każda osoba, która będzie musiała być w pracy, może przyjść na Stadion Wrocław w godzinach popołudniowo-wieczornych i skorzystać ze wszystkich oferowanych możliwości.

Jeśli zastanawiasz się nad przebranżowieniem lub też chcesz pogłębić swoją wiedzę z danej dziedziny, możesz wziąć udział w 50 bezpłatnych szkoleniach, które podniosą Twoje kompetencje. Na targach pracy spotkasz wiele znamienitych osobistości, które bez zbędnego lania wody przekażą Ci swoją wiedzę! Od Wojciecha Strózika, autora niezwykle popularnego podcastu „Rozwój osobisty dla każdego” dowiesz się, jak w świadomy sposób kreować swoją ścieżkę zawodową. Na spotkaniu zostaną także poruszone tematy dotyczące perfekcyjnego przygotowania do rozmowy o pracę, a także wykreowania wizerunku pożądanego przez pracodawcę.

Career EXPO - targi pracy

Naviin Prabhu z międzynarodowej, działającej od dziesięcioleci organizacji Toast Master przekaże zebranym, w jaki sposób należy publicznie przemawiać. Jak zaprezentować się tak, by przekazać najważniejsze informację i skupić uwagę słuchaczy. O tym, jak prowadzić konto swojej firmy na Facebooku i Instagramie opowie Artur Roguski – jeden z największych w Polsce ekspertów w tej dziedzinie. Jeśli zastanawiasz się czym jest content marketing i w jaki sposób powinno się sprzedawać treściami – Artur będzie poruszać również i tę tematykę. 

To oczywiście nie wszystko, co organizator przygotował dla uczestników. Lista szkoleń i prelekcji zapełnia się w niezwykle dynamicznym tempie. Dlatego też warto na bieżąco śledzić wszelkie aktualności. Harmonogram targów pracy Career EXPO widnieje na stronie https://careerexpo.pl/targi-pracy-wroclaw. Udział w targach jest całkowicie bezpłatny. Po zarejestrowaniu się na portalu, wystarczy pobrać darmowy bilet wstępu. 

Wśród wystawców można będzie spotkać potentatów lokalnego oraz ogólnopolskiego rynku. Swoje stoiska będą mieć firmy takie jak Tarczyński czy też Kruk. Swój udział potwierdziły także rozpoznawalne, globalne marki - LG Chem, UPS, Kaufland i wiele innych. 

Podczas targów pracy Career EXPO można będzie również bezpłatnie skonsultować z ekspertami swoje CV i dowiedzieć się, jak zwiększyć częstotliwość otrzymywania zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne. W specjalnie przygotowanej strefie każdy będzie mógł wykonać także profesjonalne zdjęcie do dokumentów aplikacyjnych 

Na uczestników czekać będzie także strefa Szybkich Rekrutacji. W niej prowadzone będą wcześniej umówione rozmowy kwalifikacyjne. By skorzystać z tej opcji, należy uzupełnić na stronie https://careerexpo.pl/targi-pracy-wroclaw swój indywidualny profil kandydata i wysłać CV do firm biorących udział w Szybkich Rekrutacjach. 

Targi pracy Career EXPO

22 października 2019 – godz. 10:00-16:00

23 października 2019 – godz. 15:00-21:00

Stadion Wrocław, al. Śląska 1