Czy zastanawiałeś się jak możesz rozwinąć swoje biuro rachunkowe?

 • Czy chcesz poznać analizę trendów w branży biur rachunkowych na kolejne kilka lat?
 • Czy chcesz poznać modele biznesowe, dzięki którym możesz wznieść Twoje biuro na wyższy poziom wydajności?
 • Czy chcesz poznać sposób, dzięki któremu Twoi księgowi nie będą musieli manualnie wprowadzać dokumentów do systemów księgowych?
 • Czy chcesz poznać narzędzia oparte na najnowszej technologii, które możesz wykorzystać w swoim biurze już dziś?
 • Czy chcesz poznać ludzi z którymi mógłbyś wymienić się swoimi doświadczeniami w prowadzeniu biura?
 • Czy chcesz, aby do Twojego biura zgłaszali się specjalnie wyselekcjonowani klienci?

Dlaczego powstało wydarzenie smartAccounting?

Chcemy uświadomić właścicieli biur rachunkowych jakie możliwości oferuje nowoczesna technologia i jak skutecznie rozwijać swój biznes poprzez dostarczenie wartościowych prelekcji, debat, networkingu i praktycznych narzędzi.

Prelekcje:1. Uwolnij potencjał! - Co i jak usprawniać w procesach księgowych

Uwolnienie potencjału ludzkiego jest jednym z najwiekszych wyzwań we współczesnym biznesie. Z pomocą przychodzi technologia RPA (Robotic Process Automation), która umożliwia zautomatyzowanie wielu codziennych, monotonnych zadań w wielu obszarach, również w księgowości. Droga ku RPA może zacząć się od małych kroków. Poznaj je i rozpocznij swoją automatyzacyjną przygodę

2. Co z księgowością w dobie automatyzacji?

Dowiecie się, jak powszechna automatyzacja wpływa na zawód księgowych oraz jak się przystosować do nowej rzeczywistości. Poznacie nowe narzędzia oraz model działalności w usługowym prowadzeniu księgowości, które możecie wykorzystać w swoim biznesie, aby zwiększyć wydajność procesów, pracowników i dać dodatkową wartość swoim klientom.

3. Myśl na WIELKĄ skalę!

Czego potrzeba aby rozwinąć swój biznes do takiego stopnia, aby to biznes pracował dla Ciebie, a nie Ty dla biznesu? Czy każdy biznes daje możliwość skalowania? Dowiesz się jak w ciągu kilku lat zbudowałem przedsiębiorstwa, które dały mi wolność. Pokażę Ci jak zacząć używać dźwigni oraz zmienić sposób myślenia by Twój biznes nabrał nowego wiatru w żagle i przyniósł Tobie nie tylko więcej pieniędzy, ale więcej czasu.

Prelegenci:

1. Katarzyna Wojdyła (Transition Manager)

Pasjonatka innowacyjnych rozwiązań technicznych na rynku usług finansowych oraz innowacyjnych trendów zarządzania. Absolwentka UMK i studiów MBA przy Franklin University. Całe życie zawodowe związana z branżą finansową, pracująca w firmach nordyckich lub dla firm nordyckich w Polsce i w Norwegii (Elavon Merchant Services Ltd, Medtronic Ltd., OpusCapita, Norian Accounting). Główny zakres odpowiedzialności skupiony na zarządzaniu projektami, zarządzaniu zmianą, implementacji nowych klientów, due dilligence i RPA. Prywatnie górski wędrowiec, włóczykij, pasjonatka poznawania innych kultur, od podszewki.

2. Arek Lewandowski (Główny księgowy i założyciel smartBusiness)

Księgowy z wykształcenia, z zawodu i z pasji! Obecnie pełni rolę Prezesa firmy smartBusiness, gdzie wspólnie z zespołem pomaga ludziom uwolnić się od monotonnych czynności, które za nich może wykonać technologia. W 6 lat doszedł od praktykanta do roli głównego księgowego w jednej z największych firm na świecie w swojej branży, gdzie sprawował kontrolę nad księgami i procesami spółki z obrotami ponad 1,5mld zł/rok. Skutecznie optymalizował, automatyzował i usprawniał procesy księgowe i finansowe dzięki czemu pracownicy księgowości oszczędzają każdego miesiąca setki godzin pracy. Pasjonuje się rozwojem osobistym, a w wolnych chwilach czyta, uprawia sport i chodzi na długie spacery nad morzem.

3. Dariusz Mietlicki (Właściciel firm m.in. firm takich jak: 3WAY, Bliżej Europy, PaulBunyan®)

Z zawodu nauczyciel języka angielskiego, z pasji przedsiębiorca. Prywatnie mąż i ojciec trójki dzieci. Przez ostatnią dekadę szukał swojego miejsca w życiu - od pracy na etacie, poprzez korporację, biznes, marketing sieciowy i franczyzę. Twórca programu motywacyjnego DariuszMotywuje, szkoły językowej 3WAY, współtwórca projektów Bliżej Europy, współwłaściciel marki PaulBunyan® oraz sieci sklepów internetowych w branży wellness. Występuje na scenach przed tysięczną publicznością ucząc w prosty sposób praktycznych metod osiągania sukcesów w życiu. Uczył się m.in. u Donald Trump, Darren Hardy, Brian Tracy, Paul Zane Pilzer, T. Harv Eker, Antoni Blikle. Zrozumiał, że sukces nie jest czymś za czym się goni, ale czymś co się przyciąga do siebie poprzez to kim się stajesz. Więcej informacji na temat Dariusza znajdziesz na www.DariuszMotywuje.pl

Jakie są korzyści z udziału w wydarzeniu?

 • Spojrzysz na swoje biuro z perspektywy przedsiębiorcy - dołącz do grona najszybciej rozwijających się biur rachunkowych w Polsce
 • Poznasz wartościowych ludzi - wymieniaj się doświadczeniami z właścicielami najprężniej rozwijających się biur rachunkowych na rynku
 • Wdrożysz narzędzia, które na zawsze zmienią Twoje biuro - Zdobądź wiedzę o najnowszych trendach w branży biur rachunkowych


Mamy dla Ciebie PREZENT
Przed wydarzeniem przygotowaliśmy do Ciebie raport przedstawiający sytuację na rynku biur rachunkowych w Polsce⤵️⤵️
https://smartaccounting.pl/raport/

Czy warto wziąć udział w wydarzeniu?

 • Czy jesteś całkowicie pewien, że obecnie wykorzystujesz wszystkie możliwości technologiczne, które mogą zwiększyć wydajność Twojej firmy?
 • Czy chcesz żałować tego, że nie przyłączyłeś się do rewolucji technologicznej w księgowości i nie wykorzystałeś szansy na bycie jednym z pierwszych biur rachunkowych działających w nowym modelu biznesowym?
 • Czy chcesz żeby Twoi pracownicy dalej tracili swój czas na czynności, które dzięki nowej technologii mogą zostać zautomatyzowane?
 • Czy chcesz stracić swoich najlepszych księgowych, którzy będą woleli pracować w nowoczesnym biurze rachunkowym wykorzystującym technologię do automatyzacji, w którym będą mieli czas i możliwości żeby się rozwijać?

Jeśli chociaż na 1 pytanie odpowiedziałeś/aś NIE, to znaczy, że to wydarzenie jest dla Ciebie!

Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie?

2 marca o godzinie 17:30 w Bydgoszczy. Wydarzenie odbędzie się w Hotelu Campanile na ulicy Jagiellońska 59 w sali Brda na parterze.

 

Link do wydarzenia: https://smartaccounting.pl/