Duże Śniadanie 2019

10 kwietnia 2017 roku, we Wrocławiu, spotkało się 10 śmiałków na #1 w Polsce Turkusowym Śniadaniu. Od tamtej pory wiele się zmieniło! Z jednoosobowej inicjatywy, rozwinął się zespół aktywnych Opiekunów Lokalnych w całej Polsce a nasza społeczność wzrosła z 10 do ponad 2300 członków! 

Turkusowe Śniadania to przestrzeń, gdzie możesz się podzielić zarówno swoimi doświadczeniami z wdrożeń turkusowych praktyk w swoich organizacjach - zarówno tymi, które przyniosły zamierzone efekty jak i te, które były mniej udane. Zależy nam aby na naszych spotkaniach odnaleźli się zarówno praktycy jak i Ci, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na swojej drodze w stronę turkusu.

Dzięki temu zainteresowaniu i feedbackowi jaki od Was otrzymujemy, czujemy że robimy coś wartościowego dla podnoszenia świadomości o zarządzaniu inaczej. Dziękujemy za Waszą energię i zaangażowanie.

Od listopada 2018 roku, w ramach samoorganizującego się zespołu ochotników z różnych zakątków Polski, tworzymy wydarzenie Duże Śniadanie 2019. Mamy za sobą momenty radości i smutku, wzlotów i upadków, innymi słowy iście turkusowych doświadczeń "na własnej skórze". 

Duże Śniadanie - Kraków 2019

Jesteśmy oddani tej inicjatywie, bo wierzymy w jej wartość dla dalszego budowania przestrzeni służącej wymianie doświadczeń, praktyk oraz myśli na tematy związane z innowacyjnym zarządzaniem i tworzeniem satysfakcjonujących relacji w organizacjach. 

Turkusowe Śniadania to inicjatywa non-profit. Nasze lokalne Śniadania (było ich już ponad 90!) są otwarte dla wszystkich i bez opłat. Cała wartość jaką wspólnie wygenerowaliśmy do tej pory była możliwa dzięki pasji i pracy wolontaryjnej wielu ludzi z Waszymi Lokalnymi Opiekunami TŚ na czele. 

Zorganizowanie wydarzenia o charakterze ogólnopolskim to już inny wymiar. Pragniemy, by każdy uczestnik DŚ2019 czuł się wyjątkowo, a do tego potrzebujemy konkretnych nakładów pieniężnych. W duchu transparencji, dzielimy się z Wami wszystkimi planowanymi i już poniesionymi wydatkami. Dostęp do tych informacji znajdziesz na naszej stronie www.duzesniadanie.pl . Mamy również nadzieję, że część z uzbieranych środków, będziemy mogli przeznaczyć na dalszy rozwój inicjatyw lokalnych. 

Tworzymy to wydarzenie z myślą o dostarczeniu największej z możliwych wartości dla całej Turkusowej Społeczności w Polsce. 

Dziś, dzielimy się z Wami programem Dużego Śniadania, w oczekiwaniu na Wasz feedback. 

Poprzez wydarzenie na Facebooku, będziemy Was na bieżąco informować o zmianach. Zatem, zapraszamy Was do dołączenia na nie! 

Więcej szczegółów o wydarzeniu: www.duzesniadanie.pl 

Do zobaczenia 9 listopada!