XI Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w szachach DGCS OPEN 2019

To już XI edycja wyjątkowego wydarzenia, które każdego roku gromadzi przy wspólnej królewskiej grze w szachy przedstawicieli biznesu, administracji rządowej i samorządowej. Przedsiębiorcy swoje umiejętności biznesowe przekładać będą na całą gamę dobrych posunięć szachowych mających prowadzić do mistrzowskiego zwycięstwa. 

Turniej szachowy DGCS OPEN 2019 rozegrany zostanie 4 października 2019 roku, w godz. 13:00 - 19:00. Nieważne czy grasz w szachy amatorsko czy znajdujesz się w rankingach szachowych, dla uczestników turnieju przygotowaliśmy dwie grupy: 

• BURSZTYNOWA - dla przedsiębiorców, którzy nie brali udziału w turniejach klasyfikacyjnych, grających w szachy amatorsko, 

• DIAMENTOWA - dla zawodników, których ranking PZSzach jest wyższy niż 1600 pkt. FIDE. 

Przyjdź, zagraj i poznaj innych przedsiębiorców mających taką samą pasję jak Ty. 

Cel zawodów

  • Wyłonienie najlepszych szachistów-przedsiębiorców w Polsce,

  • Popularyzacja gry w szachy,

  • Integracja środowisk biznesowych w Polsce,

  • Promowanie gry w szachy jako aktywności, która pobudza rozwój intelektualny, inteligencję przestrzenną i matematyczną. Udoskonala koncentrację, zdolność postrzegania, wspomaga rozwój inteligencji emocjonalnej i wzrost IQ.Tym samym przekłada się na efektywność zarządczą, stanowiąc istotny czynnik pomagający w podejmowaniu decyzji strategicznych w biznesie.

Formularz rejestracyjny DGCS Open 2019 ( ilość miejsc ograniczona, rejestracja trwa do 27 września 2019 roku)

Komunikat organizacyjny