Eksperci XpertsPM podpowiedzą, jak osiągnąć sukces na rynku startupów

Kraków | 30.10.2019

Jest founder, co-founder i super pomysł... Co dalej? Jak osiągnąć sukces na rynku startupów? Na te i inne pytania podczas najbliższej edycji XpertsPM w Tauron Arenie Kraków odpowiedzą zaproszeni eksperci. Uczestnicy wydarzenia, które odbędzie się 30 października o 18:00, poznają najlepsze praktyki na rynku startupów i porozmawiają z przedstawicielami organizacji, które osiągnęły globalny sukces. Wstęp na wydarzenie jest, jak zawsze, bezpłatny. Obowiązują wcześniejsze zapisy. 

Już 30 października przedstawiciele środowiska inwestorów i funduszy inwestycyjnych, analitycy rynku i managerowie firm z sektora bezpieczeństwa danych, a także twórcy i managerowie startupów, które zaczynając w Krakowie osiągnęły międzynarodowy sukces, spotkają się w Tauron Arenie Kraków, by wziąć udział w moderowanej dyskusji „Pomysły, które sprzedają. Jak osiągnąć sukces na rynku startupów?”

Jakie umiejętności opanować by dobrze występować publicznie i prezentować swój pomysł? Jak przygotować "pitch-deck" dla inwestorów? Jak zbudować zespół, wyznaczyć cele i je realizować? Jak pozyskać inwestorów i ich nie zawieść? Jak rozwinąć biznes bez finansowania? Czy każdy pomysł na biznes jest skalowalny? Jak badać rynek, analizować konkurencję? Jak zabezpieczyć dane i swój biznes? Jakie trendy będą ważne w 2020 roku? To tylko wybrane pytania, które padną podczas spotkania XpertsPM. Nie zabraknie również czasu na dyskusję na tematy nurtujące publiczność. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zapytać ekspertów o interesujące ich kwestie. Zaplanowano także przegląd prezentacji kilku krakowskich startupów. 

- Cykl spotkań XpertsPM w Tauron Arenie Kraków zyskał wierne grono uczestników. Cieszymy się, że z wydarzenia na wydarzenie udaje nam się zapraszać najlepszych specjalistów i tym samym przyciągać publiczność zainteresowaną szeroko pojętym rynkiem nowych technologii i innowacji. Tym razem na nasze zaproszenie ponownie odpowiedzieli topowi eksperci w dziedzinie startupów. Zapowiada się niezwykle interesująca dyskusja i ciekawe prezentacje case’ów firm, które osiągnęły sukces – mówi Tomasz Orzechowski, moderator panelu ekspertów XpertsPM. 

W gronie ekspertów nadchodzącej edycji wydarzenia znaleźli się m.in.: Marian Bruliński, współtwórca Obido.pl, Błażej Abel, założyciel Landingi, Tomasz Henel, twórca Royals App oraz Rahim Blak z Sapiency. Mentorami spotkania będą Marek Kapturkiewicz – partner funduszu Innovation Nest, Wojciech Skalski ze Skalski Growth oraz Katarzyna Górniak, doświadczony analityk i broker innowacji. 

Aby wziąć udział w wydarzeniu XpertsPM „Pomysły, które sprzedają. Jak osiągnąć sukces na rynku startupów?” wystarczy pobrać bezpłatny bilet na stronie: http://bit.ly/Xperts_StartUpy. Początek wydarzenia o 18:00.