Konferencja eCommerce neXt

Białystok | 11-12.10.2019 

Wydarzenie skierowane jest do właścicieli sklepów internetowych, przedsiębiorców oraz osób, które ambitnie myślą o własnym biznesie. Podczas konferencji przedstawiciele firm takich jak CD Projekt S.A, Brand24, answear.com, MUVE S.A., czy Księgarnia TaniaKsiazka.pl podzielą się praktyczną wiedzą i doświadczeniem dotyczącym sprzedaży w Internecie.

Program konferencji dostępny jest na stronie https://ecommercenext.pl/agenda.html. Pierwszego dnia zaplanowane są trzy sesje warsztatowe dotyczące efektywnego prowadzenia kampanii z wykorzystaniem możliwości oferowanych przez Facebook, amazon i inne portale oraz odsłaniające tajniki SEO i SEM. 

Ideą wydarzenia jest inspirowanie i motywowanie uczestników do zakładania i rozwijania własnych firm w biznesie internetowym. 

- Konferencja eCommerce neXt jest wartym uwagi wydarzeniem na polskiej scenie sprzedaży internetowej. Podlasie ma ogromny potencjał gospodarczy który warto wykorzystać w e-commerce i sprzedaży cross-border. Podczas wydarzenia będziemy dyskutować z przedstawicielami lokalnego rynku na temat możliwości eksportowych, ze szczególnym uwzględnieniem zagranicznych platform sprzedażowych. Konferencja jest okazją do spotkania doświadczonych specjalistów. Warto skorzystać z ich wiedzy , którą podzielą się podczas prelekcji i warsztatów – mówi Damian Wiszowaty z Gonito. 

- Najnowsze narzędzia, sprawdzone koncepcje, praktyczne porady - to konkretne korzyści  dla uczestników wydarzenia. eCommerce neXt zapewni 2 dni wypełnione unikalną wiedzą. Jeżeli szukasz inspiracji i przykładów nowych rozwiązań lub chcesz podejrzeć jak inni podchodzili do podobnych wyzwań, zapraszamy do udziału w konferencji– mówi Przemysław Soboń przedstawiciel organizatora Fundacji Cyberium.

- eCommerce neXt to nie tylko wartościowe treści, ale również i networking. Luźna i kreatywna atmosfera sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i budowaniu relacji biznesowych.  – dodaje Piotr Kiełcz – laureat nagrody Ekomersy 2017 w kategorii Osobowość Roku. 

- Od lat, co najmniej raz w roku mam przyjemność odwiedzić Białystok w związku z wydarzeniami branży e-commerce. Za każdym razem jest to bardzo udany wyjazd, bo w wyjątkowej atmosferze spotykam najlepszych prelegentów . Jestem pewien, że i tym razem nowe pomysły wykorzystam w rozwijaniu własnego biznesu. Jednym słowem polecam i do zobaczenia. – podkreśla Cyprian Iwuć z Iwuc sp.zo.o.

Wśród prelegentów pojawią się:  Anita Kijanka z Come Creations Group, Tomasz Karwatka z Divante, Michał Sadowski z Brand24, Aleksandra Jaroskiewicz z CD PROJEKT S.A., Tomasz Woźniak z Future Mind, Aleksandra Godlewska z e-torty.pl, Tomasz Palak - Radca Prawny, Damian Wiszowaty z Gonito, Cyptian Iwuć z Iwuc sp. z .o.o,  Łukasz Kierus z TaniaKsiazka.pl, Paweł Szymoniak z MUVE S.A., Anna Czyżewska z Dr.Tusz, Paweł Gontarek - Szef SEO z Fabryka Marketingu, Paweł Paszkowski z Koszulkowo.com, Piotr Litwa - Web Analytics Evangelist, Wojciech Tomaszewski z answear.com

Dodatkowe informacje: https://ecommercenext.pl/
Zapisy: https://evenea.pl/event/ecommercenext2019/

Organizator: Fundacja KIR na Rzecz Rozwoju Cyfryzacji Cyberium.

Partner Główny: Białostocki Park Naukowo Technologiczny.

Partnerzy: EastCamp Białystok,  Księgarnia Internetowa TaniaKsiazka.pl, Koszulkowo.com, GAIA.

Partnerzy Medialni: Białystok Online, Marketing I Biznes.