Firma przyszłości

Toruń CKK Jordanki | 2 października 2019

Już po raz trzeci w Toruniu w prestiżowej przestrzeni toruńskich Jordanek odbędzie się konferencja Firma Przyszłości organizowana przez Izbę Handlowo-Przemysłową w Toruniu. 

W tym roku konferencja będzie wyjątkowa, gdyż będziemy świętować jubileusz 30-lecia istnienia Izby. Dzięki zaangażowaniu Firm Członkowskich i jej pracowników, Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu wciąż się rozwija i z determinacją stawia czoła wyzwaniom zmieniającej się sytuacji polityczno-gospodarczej.

Odpowiedzią na zapotrzebowanie przedsiębiorców z regionu jest właśnie konferencja Firma Przyszłości - to bezpłatne wydarzenie dedykujemy nie tylko doświadczonym graczom, ale także początkującym - osobom planującym założyć własny biznes.

2 października będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, wysłuchania prelekcji inspirujących gości i nawiązania całkiem nowych znajomości. We foyer będą znajdowały się stoiska naszych Partnerów i Sponsorów, zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą. 

Wśród prelegentów znajdują się wybitni eksperci, mający na koncie wiele wystąpień i sukcesów. Swoimi doświadczeniami podzielą się m.in. Janusz Niedźwiecki (Grupa Apator), Kamil Bolek (Lifetube, Talent Media), Piotr Bucki (bucki.pro), Agata Roczniak (agataroczniak.com) i Jacek Kotarbiński (kotarbinski.com).

Punktem programu, który zasługuje na szczególną uwagę będzie prelekcja otwierająca całe wydarzenie wygłoszona przez prof. Witolda Orłowskiego, głównego doradcę ekonomicznego PwC Polska. 

Poza wystąpieniami dotyczącymi zagadnień z obszaru globalizacji, innowacji i marketingu Organizator we współpracy z firmą Flex HR dołoży wszelkich starań, aby uczestnicy aktywnie korzystali z przerw w celu networkingowym.

EKSPERCI

Gośćmi konferencji będą wartościowi eksperci i praktycy. Prelekcja otwierająca należy do wybitnej postaci – Profesora Witolda Orłowskiego, uznanego autorytetu w świecie ekonomii, głównego doradcy ekonomicznego PwC Polska, Członka Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP, autora 12 książek i 200 publikacji naukowych. 

Na szczególną uwagę zasługują również pozostali m.in. Janina Bąk, wykładowca akademicki, blogerka, ekspertka która lubi uczyć ludzi, że z analizą danych można i należy się zaprzyjaźnić, m.in. planując i realizując działania marketingowe, Robert Rydz-Mościcki, szkoleniowiec i wielokrotny prelegent na najważniejszych konferencjach branży internetowej, który przybliży uczestnikom funkcjonalności związane z Asystentem Google, Zyta Machnicka, CEO firmy Lightness, autorka bloga CandidateExperience.pl, szerzy wiedzę o budowaniu marki pracodawcy i wierzy, że każda firma może być lepszym pracodawcą, Łukasz Kwiecień - wiceprezes Zarządu PKO TFI, którego temat prelekcji będzie odnosił się do PPK, Anna Maj - łączy podejście strategiczne z doświadczeniem operacyjnym we wdrażaniu innowacyjnych produktów i rozwiązań finansowych. 

Firma przyszłości - konferencja

PROGRAM

Tegoroczna edycja konferencji zakłada w swoim programie tematy związane z najnowszymi trendami w obszarach globalizacji, innowacji i marketingu. Dzięki udziałowi praktyków uczestnicy na podstawie zaprezentowanych przez nich studiów przypadków dowiedzą się jak konkretne działania wyglądają „od podszewki”.

Oprócz wykładów, będzie czas i przestrzeń na networking – zarówno online jak i offline. Zespół wsparcia Human Relations z firmy FlexHR zadba o komfort w nawiązywaniu relacji podczas dedykowanych przerw. Dodatkowo, uczestnicy będą mogli korzystać z dedykowanej grupy na Facebook’u, która będzie platformą do wymiany sugestii i spostrzeżeń dotyczących tematów poruszanych podczas konferencji. 

IZBA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA W TORUNIU

FIRMA PRZYSZŁOŚCI to inicjatywa Izby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu, która już od 1989 r. wspiera lokalny biznes, tworząc przestrzeń networkingową, organizując szkolenia, angażując się we współpracę między sektorami i reprezentując interesy toruńskich przedsiębiorców, a także pomagając w najprostszych codziennych kwestiach, jak znalezienie stażystów, użyczenie przestrzeni na negocjacje biznesowe czy organizację Grupy Zakupowej. Więcej szczegółów o działalności IPH znajduje się: na stronie www.iph.torun.pl

Wymagana rejestracja: https://firmaprzyszlosci.com.pl/rejestracja (wstęp wolny)

Organizator: Izba Przemysłowo - Handlowa w Toruniu wraz ze Sponsorami i Partnerami m.in. Urzędem Miasta Torunia, Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości i Wyższą Szkołą Bankową

2 października 2019 r.
CKK Jordanki
ul. Aleja Solidarności 1-3, Toruń