10 grudnia 2019 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w podrzeszowskiej Jasionce odbędzie się konferencja HR Arena. Wydarzenie będzie niepowtarzalną okazją do zaczerpnięcia inspiracji dla swoich działań i podzielenia się doświadczeniem z profesjonalistami oraz praktykami zarządzającymi zasobami ludzkimi. HR Arena to połączenie inspiracji, doświadczenia, wiedzy i networkingu. 

Co zyskuje uczestnik? 

Wymiana doświadczeń z profesjonalistami branży HR, czyli: menedżerami, konsultantami biznesowymi, specjalistami ds. rekrutacji, dostawcami produktów i usług dla human resources to jedno z najważniejszych zalet konferencji HR Arena. Uczestnicy będą mogli poznać najnowsze trendy, techniki i narzędzia w komunikacji, które pomogą im budować efektywne zespoły pracowników, a w konsekwencji pozwoli im to sprawnie nimi zarządzać. Dowiedzą się, w jaki sposób zwiększyć zaangażowanie pracowników, jak budować markę pracodawcy (employer branding), jak skutecznie opracować, a następnie zrealizować proces rekrutacji w branży IT, w jaki sposób projektowanie doświadczeń kandydatów tzw. Candidate Experience wpływa na biznes. Ponadto uczestnicy poznają najnowsze praktyki związane z wdrażaniem pracy zdalnej i od prelegentów usłyszą zarówno o korzyściach, jak i ryzyku, jakie za sobą niesie ten rodzaj pracy. 

Nowe spojrzenie na Human Resources

Uczestnicy wydarzenia dodatkowo będą mogli nauczyć się, czym w HR jest Agile. Dzięki temu będą prawidłowo i sprawnie zarządzać projektami w swojej branży. Konferencja HR Arena to ogromne źródło inspiracji. Słuchacze wrócą do pracy z nowymi pomysłami, ideami, projektami, a także z wartościowymi kontaktami. 

Uznani eksperci i praktycy HR 

Na scenie wystąpią goście specjalni – eksperci, którzy podzielą się swoją wiedzą i kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Wśród nich zobaczymy m.in.: 

Ewelinę Grajnert - CEO & Founder Career Coach w TalentSfera
Iwo Szapara - CEO Remote-how
Paulinę Mazur - Stratega Employer Brandingu
Mateusza Macha CEO & Founder Humeo - Recruitment Geeks
Justynę Liber - Szefa Laboratorium biznesowe Justyny Liber
Łukasza Jarota - Dyrektora Zarządzającego agencji Grow
Łukasza Delikata - Manager HR, Konsultanta Biznesowego
Agnieszkę Bełz - Lidera rekrutacji
Sabinę Kamińską - Właściciela Przestrzeni Rozwoju

BILETY W PROMOCYJNEJ CENIE DOSTĘPNE TUTAJ: https://bit.ly/2OplvJJ 

Promocja ważna tylko do 29.11.2019 r. 

Szczegóły: https://g2aarena.pl/wydarzenie/kongres-hr/