15. Interior Design Forum już 5 września

5 września w Warszawie odbędzie się jubileuszowa, piętnasta edycja Interior Design Forum – jedynych targów w naszym kraju poświęconych wyłącznie tekstyliom domowym i kontraktowym, jednego z najważniejszych wydarzeń branży tekstylnej w Polsce. We wnętrzach Centrum Praskiego Koneser swoją ofertę zaprezentują najlepsi producenci i importerzy tekstyliów z Polski i zagranicy. 

Interior Design Forum to wydarzenie, które dwa razy w roku przyciąga przedstawicieli sklepów z wyposażeniem wnętrz, studiów dekoracji okien, sieci detalicznych, hoteli i restauracji, projektantów i dekoratorów wnętrz, aby zaprezentować im ofertę polskich i zagranicznych marek z branży tekstyliów domowych i kontraktowych. Wśród prezentowanych produktów można znaleźć m.in. piękne firany, zasłony, rolety czy karnisze, nie brakuje także nowych kolekcji pościeli, ręczników, dywaników łazienkowych, nakryć stołowych, a także tapet, wykładzin oraz tkanin obiciowych. 

Oprócz bogatej oferty wystawienniczej, Interior Design Forum to także wartościowe wykłady i prezentacje na temat sprzedaży, marketingu i najnowszych trendów w wyposażeniu wnętrz, które w tym roku odbędą się w ramach strefy Retail Marketing Forum. Uczestnicy będą mogli skorzystać zarówno z interesujących wykładów, jak też z indywidualnych porad Partnerów wydarzenia - profesjonalnych dostawców produktów i usług dla retailu i e-commerce. Będzie to też okazja do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami. Podczas wydarzenia zostaną również ogłoszeni zwycięzcy Retail Marketing Awards – konkursu, który jest skierowany do właścicieli stacjonarnych sklepów i sieci detalicznych i ma na celu promocję innowacyjnych pomysłów w retailu. Do końca lipca można nadsyłać zgłoszenia do udziału w konkursie. Więcej informacji o Retail Marketing Forum i Retail Marketing Awards można znaleźć na stronie: http://www.retailmarketingforum.com/

Podczas wrześniowych targów poznamy także zwycięzcę polskiej edycji konkursu gia, który wyłania najciekawsze koncepcje sklepów wnętrzarskich z całego świata. Laureat zostanie zaproszony do wzięcia udziału w uroczystej gali w Chicago, która odbędzie się w marcu 2020 r., podczas międzynarodowych targów wnętrzarskich The Inspired Home Show (dawne International Home + Housewares Show). 

Interior Design Forum jest wyczekiwaną przez branżę okazją do spotkań, kontraktacji oraz zdobywania nowej wiedzy podczas bogatego programu wykładów. Udział w targach jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie: http://www.interiordesignforum.pl/