Dla początkującego przedsiębiorcy kwestie związane z fakturowaniem mogą wydawać się początkowo zawiłe. Tymczasem istnieją rozwiązania, dzięki którym formalności związane z prowadzeniem firmy można znacząco uprościć. Jednym z narzędzi służącym do ułatwiania sobie pracy jest program do fakturowania. Kompleksowa usługa nie tylko wygeneruje nam dokument, ale też zapewni wsparcie na różnych płaszczyznach korzystania z systemu.

 

Program do fakturowania dla jednoosobowej działalności gospodarczej

 

Nie każdy, zakładając swoją pierwszą działalność, ma wiedzę dotyczącą wystawiania faktur. Wiele początkujących osób decyduje się na powierzenie tych zadań zewnętrznym księgowym, bądź biurom rachunkowym. Okazuje się jednak, że z wystawianiem faktur można z łatwością poradzić sobie we własnym zakresie. Z pomocą przychodzi program do fakturowania. W ramach jego funkcji możemy generować faktury dotyczące m.in. dostawy towarów, sprzedaży produktów, wykonania usługi, sprzedaży wysyłkowej, czy wewnątrzwspólnotowej dostawy towarów.

Prosty program do fakturowania

Program do fakturowania dla małego i średniego przedsiębiorstwa

 

W większym przedsiębiorstwie, zatrudniającym pracowników, duże znaczenie ma odpowiednia organizacja pracy. Istotna jest przejrzystość, podział obowiązków i dostęp do potrzebnych narzędzi. Program do fakturowania online umożliwia automatyzację wielu czynności i pozwala uporządkować dużą ilość dokumentów. Pracownicy mogą oszczędzić czas potrzebny na spełnianie formalności, a także mieć dostęp do systemu z każdego miejsca, z poziomu różnych urządzeń. Program do fakturowania wFirma.pl oferuje responsywną usługę online, a także MOJO – aplikację do fakturowania, do pobrania na telefon. W ten sposób możliwość wystawiania faktur zyskują również np. pracownicy terenowi bądź przebywający w delegacji.

 

Możliwości programu do fakturowania online

Program do fakturowania wFirma.pl umożliwia wystawianie faktur:

  • zaliczkowych
  • pro forma
  • końcowych
  • korygujących
  • VAT marża
  • uproszczonych


Ponadto wFirma.pl gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń w chmurze, dostosowanych do wymagań prawnych, dzięki czemu dane osobowe pracowników i kontrahentów zawsze będą bezpieczne i pod ręką.